natisni stran

 

V preglednici so vsi dobitniki kolajn s članskih svetovnih prvenstev in udeleženci olimpijskih iger.

 

2014 DEEP CREEK

Luka Božič & Sašo Taljat - C2 slalom - 1. mesto

Luka Božič - C1 slalom ekipno - 3. mesto

2014 VALTELLINA

Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust - 2. mesto

Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust ekipno - 1. mesto

2013 SOLKAN

Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust – 2. mesto
Luka Božič&Sašo Taljat – C2 sprint spust – 1. mesto

2013 PRAGA

Urša Kragelj – K1 slalom moštveno – 3. mesto

2012 OI LONDON

Luka Božič &Sašo Taljat - C2 slalom - 8. mesto

2012 LAPLAGNE

Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust - 1. mesto
Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust moštveno - 1.mesto

2011 AUGSBURG

Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust - 1. mesto

2010 SORT

Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust - 2. mesto
Nejc Žnidarčič - K1 klasika spust - 3. mesto

Luka Božič&Sašo Taljat - C2 sprint spust - 1. mesto
Luka Božič&Sašo Taljat - C2 spust klasika - 1. mesto

2010 TACEN

Nina Mozetič &Urša Kragelj - K1 slalom moštveno - 3. mesto

2009 SEU

Luka Božič &Sašo Taljat - C2 slalom - 3. mesto

2008 IVREA

Lovro Leban - K1 sprint spust - 1. mesto
Lovro Leban & Nejc Žnidarčič - K1 sprint spust moštveno - 1. mesto

2004 OI ATENE

Uroš Kodelj - K1 slalom - 10. mesto

2002 BOURG

Dejan Stevanovič - C1 slalom moštveno - 3. mesto

2000 VESERE

Joško Kancler - C1 spust moštveno - 3. mesto

2000 OI SYDNEY

Fedja Marušič - K1 slalom - 15. mesto

1997 TRES COROAS

Sebastjan Linke - C1 slalom moštveno - 3. mesto

1996 OI ATLANTA

Jernej Abramič - K1 slalom - 7. mesto
Fedja Marušič - K1 slalom - 26. mesto

1996 LANDECK

Joško Kancler - C1 spust moštveno - 2. mesto
Primož Sulič - C1 spust moštveno - 2. mesto

1995 BALA

Joško Kancler - C1 spust moštveno - 3. mesto
PrimožSulič - C1 spust moštveno - 3. mesto

1995 NOTTINGHAM

Marjan Štrukelj - K1 slalom moštveno - 2. mesto
Fedja Marušič - K1 slalom moštveno - 2. mesto

1993 MEZZANA

Joško Kancler - C1 spust moštveno - 3. mesto

1992 BARCELONA

Marjan Štrukelj - K1 slalom - 6. mesto



1991 BOVEC

Joško Kancler - C1 spust klasika - 2. mesto
JoškoKancler - C1 spust moštveno - 3. mesto
Andrej Grobiša - C2 spust - 2. mesto

1991 TACEN

Marjan Štrukelj - K1 slalom - 2. mesto

1989 SAVAGE

Andrej Grobiša - C2 spust - 1. mesto
Joško Kancler - C1 spust - 3. mesto
Marjan Štrukelj & Jernej Abramič - K1 slalom moštveno - 1. mesto
Jernej Abramič - K1 slalom - 3. mesto

1987 BOURG

Jernej Abramič - K1 slalom - 2. mesto
Marjan Štrukelj - K1 slalom - 2. mesto
Jernej Abramič & Marjan Štrukelj - K1 slalom moštveno - 2. mesto

1987 BOURG

Andrej Grobiša - C2 spust - 2. mesto

1985 AUGSBURG

Jernej Abramič - K1 slalom moštveno - 3. mesto
Marjan Štrukelj - K1 slalom moštveno - 3. mesto

2014 VALTELINA

Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust – 2. mesto

2014 VALTELINA

Nejc Žnidarčič – 3xK1 sprint spust – 1. mesto

2014 DUNAJ

Luka Božič in Sašo Taljat – C2 slalom – 3. mesto

2014 DUNAJ

Luka Božič – 3xC1 slalom – 1. mesto

2014 DEEP CREEK

Luka Božič in Sašo Taljat – C2 slalom – 1. mesto

2014 DEEP CREEK

Luka Božič – 3xC1 slalom – 3.mesto