SPREJEM MEDALJAŠEV IZ MLADINSKEGA IN U23 SVETOVNEGA PRVENSTVA – NEJC POLENČIČ MLADINSKI SVETOVNI PRVAK!

datum: 23.07.2019

kategorija: tekmovanja

V nedeljo se je v poljskem Krakovu Krakovu zaključilo svetovno prvenstvo za mladince in mlajše člane v slalomu. Kajak klub Soške elektrarne je bil med bolje zastopanimi klubi tako po številu nastopajočih kot tudi po rezultatih. Klub je tam zastopalo sedem tekmovalcev, od tega jih je 5 zastopalo Slovenijo, Ria Šribar ZDA in Koppy Madžarsko. Imamo mladinskega svetovnega prvaka v kanuju, medaljo v kajaku in medaljo v ekstremnem slalomu. Sprejeli smo jih v ponedeljek, kjer so nastale tudi slike.

Sara Belingar –kajakašice U23 – 37 MESTO,

Alja Kozorog – kanuistke U23 – 14 MESTO,

Ria Šribar kajak mladinke – 8 MESTO ( nastopa za ZDA, je pa članica našega kluba),

Koppany Racz ( nastopa za Madžarsko, živi in trenira nv Novi Gorici za naš klub),

Tine Kancler – 2 MESTO EKSTREMNI SLALOM,

Niko Testen – 2 MESTO -3X K1 U23,

Nejc Polenčič – mladinski svetovni prvak v kanuju.

Že ta teden mladinci in mlajši člani nadaljujejo v spustu. Erazem Šavli bo nastopil na SP V Banja Luki. ČESTITKE VSEM!

sp1

sp2