Svetovni pokal Tacen

datum: 03.07.2019

Minuli vikend je bila v Tacnu tekma sezone za kajak in kanu.

Kajak klub Soške elektrarne je imel pet predstavnikov, saj se je Urša poškodovala in njenih nastopov v letošnji sezoni najverjetneje ne bomo mogli več spremljati. Želimo ji hitro in dobro okrevanje. Če smo ponovno največ pričakovali od Luke Božiča in upali v Nika Testena, nas je tokrat najbolj presenetila Alja Kozorog. Ta je dosegla rezultat sezone in osvojila«leseno medaljo« oziroma četrto mesto. Viki je bila sicer  druga, a smo pri njej teh rezultatov že vajeni. Čestitke tudi vsem ostalim, predvsem srebrnim – Evi, Berčiču in Perotu.

Celoten vikend lahko ocenimo kot super, čeprav se Ljubo ne bi strinjal. Tudi organizacija in odziv na tekmo so bili super in tudi tukaj nas je bilo kar nekaj iz kluba zraven.