Pester minuli in še pestrejši prihodnji vikend

datum: 13.06.2018

Minuli teden so mladinci in mlajši člani nastopali na mednarodnem tekmovanju v slalomu v Meranu, kjer sta najodmevnejša rezultata dosegla Alja Kozorog in Žiga Taljat. Članskemu reprezentantu in aktualnemu svetovnemu v spustu prvaku Nejcu Žnidarčiču pa na prvih dveh tekmah svetovnega pokala v Banja Luki ni šlo najbolje. Na sprint preizkušnji je moral celo izvajati eskimski obrat, kar ga je odaljilo od zmagovalnega odra in borbe za skupno zmago v svetovnem pokalu.

Še pestrejši pa bo prihajajoči vikend. Slalomaši – člani so na pripravah v Bratislavi, mlajši na prvi tekmi ECA Junior Cupa v Valstagni, v Celju pa bo Nejc poizkušal popraviti vtis na drugih dveh tekmah svetovnega pokala. Na Savinji se v soboto zvečer obeta pravi spektakel. Poleg tekme pod reflektorji bo veliko zabave tudi s skupino Šukar.

celwc1.jpg