Sestavljene reprezentance v slalomu

datum: 14.05.2018

V Tacnu so se po četrti izbirni tekmi sestavile tako članska kot mladinska reprezentanca. Od članov Kajak kluba Soške elektrarne bodo Slovenijo na največjih tekmovanjih zastopali Urša Kragelj pri kajakašicah, Luka Božič med kanuisti, Nina Bizjak med kanuistkami in Niko Testen med članskimi kajakaši.Niko bo med kajakaši po dolgih letih klub ponovno zastopal na članskem nivoju. Blizu je bil tudi Tine Kancler, ki pa se mu v prvem letu med člani ni uspelo uvrstiti med najboljše. Potolažil se je z naslovom državnega prvaka v ekstremnem kajaku/kajak krosu. Na svetovne pokale pa bo najverjetneje potovala tudi Alja Kozorog, ki so se ji po zelo obetavnem začetku sezone izbirna tekmovanja povsem ponesrečila. V kategoriji do 23 let bo poleg Nika Testena v kanuju nastopal še Žiga Taljat.

Med mladinci sta se v državno reprezentanco uvrstila Sara Belingar in Nejc Polenčič.

i1.jpg
i2.jpg