V NEDELJO BO POTEKALA 30. SOŠKA REGATA

datum: 11.09.2015

Visok vodostaj nam je minuli vikend »odplaknil« člansko državno prvenstvo v slalomu in 30. SOŠKO REGATO. Državno prvenstvo se zaradi odsotnosti reprezentantov, ki se v Londonu pripravljajo na svetovno prvenstvo, datumsko seli na 26. september in bo organizirano v Tacnu. Bo pa to nedeljo zagotovo izvedena 30. SOŠKA REGATA. Vremenska napoved je zelo obetajoča in z urejanjem vodostaja ne bo problemov. Vabimo kajakaše, kanuiste, raftarje in upamo, da bo prvič na regati sodeloval tudi kakšen SUP-ar. Urnik ostaja nespremenjen. Zbor in prijave udeležencev so mogoče od 9 30 naprej pri stari čolnarni Kajak kluba Soške elektrarne, štart spusta pa bo ob 11 00. Za vse otroke do 12 let je prijavnina brezplačna. VABLJENI! Gli appassionati di kajak, canoa, rafting, SUP… sono invitati a partecipare alla 30. REGATA INTERNAZIONALE ISONTINA, che si terra il 13. Settembre alle ore 11.00 presso la vechia sede del Kajak klub Soške elektrarne. Le iscrizioni ed informazioni sarano possibili alla partenza dalle ore 9 30 in poi. Invitati a partecipare. Lep pozdrav/Distinti saluti.