MLAJŠI USPEŠNI V NA TEKMI V HRASTNIKU

datum: 16.06.2015

S tekmo slovenskega pokala v Hrastniku se je zaključil prvi del tekem za mlajše kajakaše in kajakašice. Kljub temu, da smo se v domačem klubu odločili, da tokrat starejše dečke in deklice pošljemo na mladinsko državno prvenstvo v Celje, namesto v Hrastnik, je bila zasedba domačega kluba na tekmi še vedno najštevilčnejša. Nekaterim otrokom je bila tekma v Hrastniku prva nasploh, drugi so se prvič srečali z vijuganjem med slalomskimi vraticami, preostali pa so se na njej borili po svojih najboljših močeh za čim boljšo uvrstitev. Kar nekaj otrok je tekmo končalo na zmagovalnem odru.

Del poletja, ki je namenjen treningom bodo najmlajši tekmovalci preživeli večinoma doma, kjer se bodo učili osnov veslanja po divji vodi. Tudi plavanja in igre ne bo manjkalo. Boljši in malo starejši  bodo potovali na priprave v tujino ter kar nekaj treningov opravili na različnih kajakaških progah po Sloveniji. Naslednja tekma slovenskega pokala čaka tekmovalce v mesecu avgustu v domačem Solkanu in sicer državno prvenstvo v slalomu in spustu sprintu.

hrastnik_1.jpg
hrastnik_3.jpg