MLADI KAJAKAŠI ODLIČNI NA UVODNI TEKMI V CELJU

datum: 04.05.2015

kategorija: tekmovanja

V nedeljo je v Celju potekala uvodna tekma slovenskega pokala v slalomu za mlajše kajakaše in kajakašice. Člani domačega kluba so se v začetku tekmovalne sezone 2015 odlično odrezali. Na tekmi so zmagali: med cicibani Kimi Stevanovič, med starejšimi dečki Štefan Božič,  v kanuju dvosedu med dekleti Neja Vodopivec in Sara Belingar ter med kanuisti dvosedi Štefan Božič in Nejc Polenčič. Drugo mesto je v kategoriji starejših dečkov med kanuisti osvojil Nejc Polenčič, tretje pa med kanuisti dvosedi Jan Sušmel in Rok Bezeljak ter Sara Belingar v kategoriji mljaših deklic in Neja Vodopivec v kategoriji starejših.

Tudi ostali tekmovalci so pokazali odlične vožnje in zato se že veselimo sezone, ki je pred nami. Zahvala gre tudi staršem, ki nas pridno spodbujate na vsaki tekmi in Kajak kanu klubu Čatež, ki nas zalaga s slikami, da so naše novice oblikovno lepše.

Celje_1.jpg
Celje_2.jpg