Nasvidenje zima, dobrodošla pomlad

datum: 18.04.2015

Kajakaška sezona se bliža in tekmovalci so že v polnem  teku. Mladince in mlajše člane čaka čez teden dni svetovno prvenstvo v slalomu na divjih vodah, člani lovijo zadnje pripravljalne tekme pred pomembnimi izbirnimi tekmami, ki bodo na programu v začetku maja, tekmovalci na mirnih vodah se prav ta vikend borijo za mesta v reprezentanci, medtem, ko mlajši tekmovalci obnavljajo kajakaško znanje po dolgi zimi, ko so trenirali na »suhem«.

Tako kot lanska je bila tudi letošnja zima kajakašem zelo naklonjena. Temperatura se je redko kateri dan spustila pod ničlo, kar je pripomoglo k odličnim pogojem za zimski trening. Mladinci in člani domačega kluba so tako brez težav večji del treninga opravili na vodi, mlajši pa so se na svežem zraku preizkusili v različnih aktivnostih. Tako trenerji kot tekmovalci smo z opravljenim delom do tega trenutka zelo zadovoljni in se že veselimo prihajajočih mesecev, ko bomo uživali v treningu, krepili svoje znanje na številnih pripravah in se preizkusili na tekmah tako doma kot v tujini.

stran_8.jpg
stran_7.jpg