ZAKLJUČEK TEKMOVALNE SEZONE 2014

datum: 16.10.2014

S sprejemom svetovnih prvakov Božiča – Taljata, klubskim dnevom in slalomsko tekmo v italijanskih Sacilah se je zaključila še ena uspešna sezona v kajaku in kanuju. Glavna aduta kluba sta bila v letu 2014 gotovo Luka in Sašo, ki sta nizala uspeh za uspehom na največjih tekmah: medalja na evropskem prvenstvu, tri medalje na tekmah svetovnega pokala in za povrh še naslov svetovnih prvakov. Kot vsako leto je poleg dvojca blestel tudi Nejc Žnidarčič, ki je svetovno prvenstvo v spustu - sprintu zaključil na drugem mestu. Pohvalimo se lahko tudi z medaljami z evropskih in svetovnih prvenstev v kategoriji mladincev ter v kategoriji do 23 let in s kar nekaj naslovi državnih prvakov vse od članov do tistih najmlajših.

Še bolj od uspehov nas veseli dejstvo, da se v klub vsako leto vključi več otrok. Dobro delo in motiviran trenerski kader kaže, da smo izbrali prav način in pravo pot in trudili se bomo, da se leto za letom še izboljšamo. Zahvala gre tudi vsem funkcionarjem, prostovoljcem in staršem, ki nam tako finančno kot z dobrimi deli in pomočjo stojite ves čas ob strani. S skupnimi močmi verjamem, da bo tudi prihodnja sezona tako uspešna, pestra in zabavna kot letošnja oz. še boljša.

klubski_dan.JPG
klubski_dan_3.jpg