NAKUP KLUBSKE OPREME

datum: 07.10.2014

Kot vsako leto tudi letos ponujamo nekaj novih kosov klubske opreme po zelo ugodnih cenah. Več v prispevku ...

V trgovini PRVA LIGA v Qulandiji v Novi Gorici  imate možnost nakupa KLUBKE TRENIRKE (ista kot lani) in TELOVADNIH COPAT (nova ponudba).

Cena OTROŠKE TRENIRKE ADIDAS je 35 EVROV, trenirke za ODRASLE pa 55 EVROV, kar je 50% popusta od osnovne cene.

Cena OTROŠKIH TELOVADNIH COPAT je 38 EVROV, TELOVADNIH COPAT za ODRASLE pa 52 EVROV, kar je 20% popusta od osnovne cene.

Oglasite se v trgovini Prva liga in povejte, da ste član Kajak kluba Soške elektrarne. Pomirite trenirko ali telovadne copate in nakup poravnate v trgovini. Popust boste dobili na blagajni. Če kupujete trenirko jo nato prinesete k nam (date jo svojemu trenerju), da ji dodamo LOGO KLUBA.

V letošnjem letu bodo na razpolago tudi WIND STOPPERJI. Cena OTROŠKEGA wind stopperja bo 27 EVROV, wind stopperja za ODRASLE pa 30 EVROV. Wind stopperje pomirite in naročite pri svojemu trenerju, nato jih pošljemo v potisk (LOGO).

Za več informacij se obrnite na svoje trenerje ali vodstvo kluba!!!