SVETOVNO PRVENSTVO V SLALOMU TRKA NA VRATA

datum: 10.09.2014

kategorija: tekmovanja

Reprezentanco v slalomu na divjih vodah čaka v kratkem najpomembnejša tekma sezone. Več v prispevku ...

Medtem, ko je za mladince glavni del sezone že mimo, se za člane bliža vrhunec s svetovnim prvenstvom v ZDA. V začetku meseca septembra je članska reprezentanca v slalomu na divjih vodah odpotovala na prizorišče prihajajočega svetovnega prvenstva z namenom, da tekmovalci čim boljše spoznajo kajakaško progo in se v miru pripravijo na najpomembnejšo tekmo sezone. Kajak klub Soške elektrarne bodo na svetovnem prvenstvu zastopali trije tekmovalci: kajakašica URŠA KRAGELJ ter dvojec SAŠO TALJAT in LUKA BOŽIČ, slednji bo nastopil tudi v kanuju. Po rezultatih v letošnji sezoni sodeč lahko Urša, Luka in Sašo od svetovnega prvenstva pričakujejo veliko, saj so se v letošnji sezoni na velikih tekmah zaporedoma uvrščali v sam svetovni vrh. Pesti za naše bomo stiskali med 17. In 21. septembrom, pred tem pa jim zaželeli obilo uspeha in športne sreče.

URADNA STRAN PRVENSTVA:

www.deepcreek2014.com/