ZAHVALA STARŠEM ZA POMOČ!!!

datum: 02.03.2014

kategorija: Dogodki za otroke in starše

Starši so eden od ključnih členov na poti do uspeha njihovih otrok in tudi tokrat so se izkazali v najboljši možni luči...več v prispevku...

Ko je čas za večje delovne akcije pridejo na svoj račun tudi starši, brez katerih bi bile izvedbe le teh zelo otežene, v večini primerov tudi onemogočene. Tokrat so se kot že marsikdaj prej, ko je klub potreboval njihovo pomoč, izkazali starši otrok z Mosta na Soči. Akcija je bila namenjena premikanju kontejnerjev na novo lokacijo ter urejanju okolice kluba in je potekala pod vodstvom Zvonka Kozoroga. Prav iz tega razloga se zahvaljujemo vsem prisotnim, da ste si vzeli čas, izkazali železno voljo, vnemo in trud in s tem pripomogli k stopnici višje na poti do uspeha mladih obetavnih kajakašev.

slika_3_stran.jpg

slika_4_stran.jpg