Možnost nakupa klubskih trenirk

datum: 15.10.2013

Sporočamo Vam, da je do konca oktobra možna nabava klubskih trenirk v trgovini Prva Liga (Qlandia v Novi Gorici). Ob prihodu v trgovino povejte prodajalcu da prihajate iz Kajak kluba Soške elektrarne, nato trenirko pomerite (Adidas črna trenirka). Cena trenirke za otroške številke je 37,50 €, za odrasle pa 55,00 €. Ob plačilu naj prodajalec na račun napiše velikost trenirk, ime in priimek (kdo trenirke naroča) in iz katerega centra prihajate (Solkan, Most na Soči). KKSE bo trenirke prevzel, ko bodo pripravljene, nato bomo poskrbeli še za napis loga.

Pomembno: trenirke boste prevzeli v klubu s predložitvijo računa, zato ga shranite. Le tako se bomo izognili nevšečnostim, saj pričakujemo veliko naročil!

Trenirke lahko kupite vsi člani, pripadniki in simpatizerji našega kluba (bratje, sestre,starši, …).