Ekipa sprinterjev v Dalmaciji

datum: 23.02.2011

V dneh, ko letošnja zima doma morda še zadnjič kaže zobe, so soško dolino v iskanju boljših pogojev za trening zapustili tudi tekmovalci v disciplini sprint. Ekipa v sestavi Jernej Župančič Regent, Nejc Žnidarčič, Lovro Leban in Rok Kuk ob pomoči domačega klubskega trenerja Dejana Testena od prejšnjega ponedeljka trenira v Skradinu. Od Šibenika 20 kilometrov oddaljeno majhno dalmatinsko mestece je tudi letos prizorišče priprav članskih in mladinskih reprezentanc "mirnovodašev" in spustašev.

Naši fantje se na novo sezono pripravljajo pod vodstvom reprezentančnega trenerja sprinterjev Ingolfa Beutla. S pogoji za delo in vremenskimi razmerami so bili vsi zelo zadovoljni predvsem v prvemt tednu priprav, medtem ko jim trenutno nekoliko nagajajo zimske temperature in močni sunki burje.

Vsi se domov vračajo v nedeljo, Jernej, Lovro in Rok pa se po tednu dni treninga doma, nazaj vračajo spet marca.

skradin