Sprinterji pred zimo pobegnili na jug Italije

datum: 09.12.2010

Medtem, ko je zima v dolini Soče že nekaj časa kaže zobe, sta Lovro in Rok boljše pogoje za trening našla v italijanski Sabaudiji. V prijetnem kraju v bližini Rima skupaj trenirata od torka, tam pa nameravata ostati dva tedna. Pridružila sta se pripravam reprezentančnega trenerja Ingolfa Beutela in kot pravita je opravljeno delo zelo kvalitetno. Zaenkrat jima je naklonjeno tudi milo mediteransko vreme, oba pa upata, da tako ostane čimveč časa. V Sabaudiji ni našega najstarejšega člana sprinterske ekipe Jerneja Župančiča Regenta, ki trenira na domačem Mostu na Soči, medtem pa zavzeto skrbi za trening najmlajših kajakašev našega kluba.

Slike s priprav si lahko ogledate v fotogaleriji ali pa s klikom na tej povezavi.