Prostori Kajak kluba Soške elektrarne v Solkanu se nahajajo med elektrarno in kamnitim železniškim mostom zraven gostilne Žogica. V prostorih kluba imamo: notranjo in zunanjo shrambo za čolne ter drugo kajakaško opremo, sušilnico, sejno sobo, prostor za sestanke in video analize, fitnes, prostor za ergomertre, savno in manjši zunanji bazen, ki nam služi v poletnih mesecih. Iz kluba imamo urejen dostop do reke Soče, na kateri so postavljene tri različne proge za slalom, in sicer dve na mirni in ena na divji vodi v bližini Kajakaškega centra (na jezu).

V kajakaškem klubu izvajamo:

• programe za dečke, mladince in člane slalomske ekipe,
  • programe za dečke, mladince in člane spustaške ekipe,
  • programe parakajakaštva (veslanje z invalidnimi osebami in osebami s posebnimi potrebami),
  • vadbo za začetnike – začetniške tečaje za otroke od 6. do 10. leta starosti,
  • športne dneve za šole, ki vključujejo ogled elektrarne in veslanje,
  • kajakaške krožke, ki v času šolskega leta potekajo v okoliških šolah, v mesecu maju in juniju pa na Soči,
  • v prostorih kajakaškega kluba potekajo tudi programi Poletja ob Soči.

Kontakt:

DEJAN STEVANOVIČtrener in vodja programov za člane in mladince
GSM: 041 978 157
e-mail: d.stevanovic76@gmail.com kkse@siol.net

ROK ŽNIDARČIČ: trener in vodja programov za dečke in deklice ter kajakaške šole (tečaji)
GSM: 031 288 429
e-mail: rok.znida58@gmail.com