natisni stran

Od januarja 2015 dalje klub deluje tako v novih klubskih prostorih v Vodni hiši tik ob mostu na Mostu na Soči kot v naših starih prstorih pri Modreju ob baru Moreja.

V novih prostorih v vodni hiši sedaj razpolagamo z moderno infrastrukturo: dobro opremljeno utežarno in dodatnim fitnesom za ergometre, velikimi garderobami, svetlimi pisarnami, veliko čolnarno in direktnim dostopom do Soče. V starih prostorih pri Modreju (vis-à-vis novemu klubu na drugem bregu jezera) pa je ves potrebni prostor sedaj dobila kajakaška šola z vsem našim podmladkom in programi CŠOD iz Tolmina.

V Vodni hiši:

• izvajamo programe za dečke, mladince in člane slalomske ekipe,
  • izvajamo programe za dečke, mladince in člane mirnovodaške ekipe,
  • imamo pisarne trenerjev s prostori za videoanalizo in sestanke,
  • imamo klubski fitnes in dodaten prostor za ergometre,
  • imamo prostor za masažo in regenerativne vsebine za športnike,
  • imamo dostop do vode za tekmovalce in obiskovalce.

V klubskih prostorih na Modreju izvajamo:

• vadbo za začetnike (odprta skupina do 10 let),
  • programe Poletja ob Soči,
  • šole kajaka,
  • rekreativno vadbo,
  • programe kajaka in kanuja Centra šolskih in obšolskih dejavnosti iz Tolmina.

Med jezom Doblar na jugu, Tolminom na severu in Bačo gor vodno po Idrijci proti vzhodu je jezero popolnoma mirno (17 km dolga krožna proga). V Modreju imamo postavljeno mirnovodaško progo, dolgo 250m, pod Ključem in na jezu pa označeni progi, dolgi 1 km. Pri Modreju in v Bači so postavljena tudi vrata za slalomski poligon.

DEJAN TESTEN trener in vodja programov za člane in mladince
GSM: 041 352 551
e-mail: dejantesten@gmail.com

JERNEJ ŽUPANČIČ REGENT trener in vodja programov za mirne vode